Investtech gör teknisk analys av aktier åt dig Pröva gratis
Objektiva analyser hjälper dig att investera Beställ abonnemang
Gratis nyhetsbrev varje dag! Gratis AnalysNytt
Lär dig mer om teknisk analys Beställ bok

Prova gratis i 14 dagar nu

Jeg har läst och accepterar integrationspolicy och disclaimer.
Jag vill bli informerad om forskningsresultat och andra nyheter från Investtech via e-post.
Erbjudandet gäller inte för registrerade användare hos Investtech. Vi erbjuder endast ett gratisprov per person. Investtech förbehåller sig rätten till att kunna sända kunden information via e-post. För frågor: kontakta info_sweden@investtech.com eller telefon 08-517 29 555.

Utvalda aktier

OMXS437.120.00%
HMB163.501.11%
Volvo B133.85-2.19%
Ericsson84.942.56%
Nordea96.860.00%
Atlas Cop.213.00-7.41%
Sandvik136.30-3.81%
Swedbank194.350.73%

Webbinarium 29 okt: Introduktion i Investtech

Grundläggande introduktion för att kunna använda Investtechs analyser.


Anmäl dig här >>

Forskningsresultat

 


Investtech garanterar inte fullständigheten eller korrektheten av analyserna. Eventuell exponering utifrån de råd / signaler som framkommer i analyserna görs helt och fullt på den enskilda investerarens räkning och risk. Investtech är inte ansvarig för någon form för förlust, varken direkt eller indirekt, som uppstår som en följd av att ha använt Investtechs analyser. Upplysningar om eventuella intressekonflikter kommer alltid att framgå av investeringsrekommendationen. Ytterligere information om Investtechs analyser finns på infosidan.


Investtech garanterar inte fullständigheten eller korrektheten av analyserna. Eventuell exponering utifrån de råd / signaler som framkommer i analyserna görs helt och fullt på den enskilda investerarens räkning och risk. Investtech är inte ansvarig för någon form för förlust, varken direkt eller indirekt, som uppstår som en följd av att ha använt Investtechs analyser. Upplysningar om eventuella intressekonflikter kommer alltid att framgå av investeringsrekommendationen. Ytterligere information om Investtechs analyser finns på infosidan.

Titlex

OK